Forumowicz

Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 196

PostWysłany: Sob 10:04, 10 Cze 2006    Temat postu: Mundial 2006!!

Ale żeby 2:0!!! Bez jaj. Jeszcze nam sędzia gola nie uznał!! I jedna poprzeczka i słupek też!!! 3:2 Powinno być!!

pan stefan

Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 62

PostWysłany: Sob 20:28, 10 Cze 2006    Temat postu:

ale siara!! ja w niemczech na wymianie jewstem i wczoraj z niemcami ogladalem ten mecz. polewali sie z nas tak ze az wstyd sie nam zrobilo. ale mam nadzieje ze w srode im pokazemy:D

smierdziuszek

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 79

PostWysłany: Sob 23:15, 10 Cze 2006    Temat postu:

Ok W sumie fajnie gralismy,kilka akcji było na dobrze sie zapowiadajce ale widac ze brakowało motywacji wsrod zawodników,może troche zwinnosci i szybkości na boisku.Bo przyznam szczerze ze w porownaniu z np. meczem Barcelony(jakikolwiek)predkosc naszych zawodnikow jest poniżej zera.

Apropos' Niemcow Rysiu Troche to dziwne ze Angela Merkel miała czas zeby zmotywowac przed samym meczem swoja reprezentacje...nawet sciagneła innych ministrow ba! i wszyscy kibicowali..a u nas??

Awogole kto z was miał wywieszoną flage "Polska Gola"??Bo ja nigdzie nie moglam jej znalezc:/ Mam nadzieje ze do 14-stego znajde Razz

Posty: 79

PostWysłany: Sob 23:19, 10 Cze 2006    Temat postu:

Odrazu przeprosze wszystkich za offtopa ale..Rysiu czy mogłbys zmienic sobie emblemat?? Naprawde to zdjecie jest tak obrzydliwe ze jak patrze na tego mieśniaka to wolałabym..na Ciebie :)Ty to wygladasz na człowieka Very Happy ale on??

pan stefan

Posty: 62

PostWysłany: Nie 17:35, 11 Cze 2006    Temat postu:

on odzwierciedla moja muskulature:P (zarcik)
wracajac do mundialu to jesli nie zauwazyas na trybunie byl nasz kochany premier kazimierz m.
a od niemcow uslyszalem dobry kawal: Polska gola!

Maniak
Admin

Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 152

Skąd: Skątowni :D

PostWysłany: Pon 11:02, 12 Cze 2006    Temat postu:

Po pierwsze to się wkurzyłem trochę na tą naszą reprezentacje ale co za kibice by z nas byli jeśli byśmy po pierwszej przegranej dali dupy i przestali dopingować naszych. Teraz właśnie tego potrzebują jeszcze bardziej.

A po drugie to do śmierdziuszka- nie żebym się wtrącał w twoją wypowiedz ale na stadoinie podczas meczu było ok. 35 tys Polaków na 50 tys miejsc a przed stadionem stało jeszcze ok. 5 tys. Polaków którzy nie mieli biletówVery Happy Więc doping był całkiem niezły !!! Razz
Aha i jeszcze co do tych flag to ja mialem bo w poniedzialek byla w slowie polskim a w piatek w przegladzie sportowym.tylko jak chcesz kupic to musisz sie wczesnie wybrac do sklepu bo slyszalem ze zapaleni kibice od switu juz sie czaja na sprzedawcówRazz

Kocyk
Forumowicz

Posty: 196

PostWysłany: Pon 16:16, 12 Cze 2006    Temat postu:

----Nie mówiąc że avek Rysia jest za duży.... Very Happy Very Happy

Polska gola!! Lałem z tego z 5 minut jak usłyszałem Very Happy Very Happy

NIe wyjdziemy z grupy i bardzo dobrze przynajmniej zakład wygram Very Happy Very Happy

Maniak
Admin

Posty: 152

PostWysłany: Wto 9:13, 13 Cze 2006    Temat postu:

Haha a Japonia przegrala z Australia 3:1!!!!
Kocyk zbieraj kase bo jestes coraz blizej kupna bolsa dla mnie!!! Very Happy

Kocyk
Forumowicz

Posty: 196

PostWysłany: Wto 17:18, 13 Cze 2006    Temat postu:

Ty pedale ale długo prowadzili i walczyli do końca. Specjalnie przegrali żeby ciotom z australi nie było przykro.... Japonia to nie takie snoby jak reszta świata...Very Happy Very Happy Very Happy Jutro Polska-Niemcy

Maniak
Admin

Posty: 152

PostWysłany: Wto 17:20, 13 Cze 2006    Temat postu:

Polska przegra 10:0. A pozatym to australia dala japoni chwilke zeby sie nacieszyli prowadzeniem a potem bez wiekszego wysilku zloili im dupy taj jak nalezy ;D

pan stefan

Posty: 62

PostWysłany: Czw 11:38, 15 Cze 2006    Temat postu:

Wczorajszy mecz był naprawdę niezły(przynajmniej w pierwszej połowie, bo w drugiej połowie nie potrafili wyprowadzić żadnej kontry). Myślę że na szczególne gratulację zasługują Jeleń i Boruc. Ja się kłóciłem z Niemcami na wymianie że dostaną w d... a tu porażka:/

Hanik
Forumowicz

Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 136

PostWysłany: Czw 11:39, 15 Cze 2006    Temat postu:

no a wczoraj to polacy przez 90 minut pokazali na co ich staćSmile ale w sumie moim zdaniem to w większości zasługa fuksa... bo tyle razy niemcy mieli takie piękne akcje, a tylko piłka nie trafiała.... no ale, zeby tak pod sam koniec dać sobie strzelić gola?? a już naprawde myślałam, że zostanie remis.... Teraz trzymamy kciuki za kolejny mecz!! nie mozemy skończyć bez żadnej bramki bo to obciach!!
aha i dziękuję Kocykowi, że nas w piątek ugościł na meczu:D było super!! Very Happy

pan stefan

Posty: 62

PostWysłany: Czw 15:37, 15 Cze 2006    Temat postu:

ale nie załamujcie się! mamy jeszcze szanse na wyjście z grupy. jak kosta rica wygra z ekwadrorem(właśnie przegrywa 1-0 więc małe szanse), niemcy przegrają z ekwadorem, a my wygramy z kosta ricą około 8-0 to mamy szanse(teoretyczne)

Hanik
Forumowicz

Posty: 136

PostWysłany: Pią 10:29, 16 Cze 2006    Temat postu:

no te sznse juz znikły.... widzieliście jak Ekwador znęcał się nad kostaryką?? 3:0 to straszne.... ale mam przynajmniej nadzieje, ze nie wyjedziemy z mundialu bez żadnej bramki, bo to porażka by była Confused a więc kibicujmy: Polska gola!! Very Happy

Posty: 79

PostWysłany: Sob 23:16, 17 Cze 2006    Temat postu:

wiedziałam ze Niemcy strzela mam bramke:( Bramka w 91 min jest rzeczywiscie dolujaca. Ostatnia szansa awansu: Kostaryka i Niemcy wygrywaja z Ekwadorem, Polska potrzebuje 3:0 z Kostaryka.I Rysiek jakie 8:0 Razz Janas powinien odejśc..nie miał pomysłu na ten mecz, co to za pomysł żeby zminiac zawodników w ostatnich 10 minutach meczu?? a Zdjecie Jelenia w 90 minucie było totalnie idiotyczne.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum 12 WDH Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group.